Konkurs – polecaj Cashbacklove i zgarnij nagrody

Konkurs – polecaj Cashbacklove i zgarnij nagrody

Opublikowane na 14/12/2016 przez | Comments Off on Konkurs – polecaj Cashbacklove i zgarnij nagrody

Cześć!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć atrakcyjne nagrody oraz dodatkową gotówkę za polecanie naszego serwisu. Nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy, że skopiujesz ze swojego panelu użytkownika Twój indywidualny link i zaczniesz przesyłać go znajomym.

Za każdą poleconą osobę, która dokona swojej pierwszej wypłaty dostajesz 10 zł na swoje konto i stajesz do walki o nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 15.12.2016 i trwa do 31.01.2017

Zasady są proste:

1. Zarejestruj się na Cashbacklove.pl i polecaj nas znajomym. Wyślij swój unikalny reflink do jak największej liczby znajomych. Reflink możesz pobrać ze swojego panelu użytkownika.
2. Twoi znajomi korzystają z Cashbacklove.pl i Ty zgarniasz kasę! Za każdego poleconego znajomego, który dokona rejestracji i wypłaci pierwsze min. 30 zł w serwisie – Ty dostajesz od nas 10 złotych!
3. Wygraj nagrodę za największą liczbę zaproszeń. Osoba, która w trakcie trwania konkursu poleci najwięcej osób (muszą one dokonać swojej pierwszej wypłaty).

4. Wyniki będziemy publikować na bieżąco na blogu.

PRZEJDŹ DO PANELU TERAZ

PAMIĘTAJCIE! Zakładanie fałszywych kont mija się z celem. Według regulaminu naszej strony oraz konkursu jest to niedozwolone. Nie wypłacicie także środków, gdyż jedno konto bankowe może być przypisane tylko do jednego konta w naszym serwisie.

Pełny regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Zwycięzca będzie mógł wybrać jedną z trzech nagród:

KAMERA SPORTOWA
SPORTCAM 4K Ultra HD

JBL TRIP ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY + GŁOŚNIK BLUETOOTH

SŁUCHAWKI PHILIPS
SHB8000WT

ŻYCZYMY POWODZENIA!